• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

İLAÇLAMA ÖNCESİ VE SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Yaşam alanlarımızda zaman zaman oluşabilen böcek problemleri beraberinde ilaçlama yapılmasını gerektirebiliyor. kararımızı verdik ilaçlama yaptırmak istiyoruz peki ilaçlama öncesinde yapmamız gereken neler var ? kullanılan ilaçlar sağlığımıza veya bize bir etki eder mi ?  ilaçlama sonrasında neler yapmalıyız ?  bu soruların yanıtlarına değinelim biraz.

    Bahar temizliğimi  ilaçlama öncesi mi yoksa sonrası mı yapmam gerekiyor?
  Temizlik yapılmadan uygulanan ilaçlar temizlikte etkisinin bir çoğunu kaybedebileceği için ilaçlama sonrası temizlik yapılması sakarya ilaçlama servisi tarafından önerilmemektedir.

  Kullanılan ilaçlar bizlere Etki etmiyorsa böcekleri nasıl öldürüyor ?
Kullanılan İlaçlar kimyasal bileşenlerden bir araya gelmektedir. bunun içerisinde haşereye etki eden etkin madde işlem yapmaktadır. Sağlık bakanlığı Onaylı İlaçlarda genellikle felç edici hareket kısıtlayıcı tarzda etken maddeler vardır. ve bu etken madde insanlarda karaciger ile temizlenerek dışarıya atılmaktadır.

  İlaçlama Yaptırdım ne yapacağım ?
  Sağlık bakanlığı onaylı İlaçlar kullanılan bir ilaçlama yaptırmış iseniz. korkmanıza gerek yoktur. genellikle ilaçlama yapıldıktan sonra bir hafta 10 gün evinizde temizlik yapılmaması ilacın etkinliğinin uzun olması açısından önemlidir.
      Yapılan İlaçlamada duvarlarınız tavanlarınız komle ilaçlanmış ise çarşaflarınız nevresimleriniz el yüz yıkama havlularınızın değişmesi koltuklarınızın nemli bez ile silinmesi gerekebilmektedir.
 

Acil ilaçlama hizmeti almak için bilgilerinizi doldurun, hemen yardımcı olalım..

Webonda Interactive Media Beyaz Logo