Mağaza İlaçlama

Mağaza ilaçlanmasında öncelikle teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu keşif sayesinde ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır. Çünkü bu tür geniş alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgiside gerekmektedir.  Bina veya sitede görülen haşereler veya kemirgen için iyi bir gözlem ve tetkik yapılmalıdır.

Magazalarda hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, tahtakurusuları, fareler, sıçanlar çok sıklıkla görülmekte bu haşere hayvanlar kendilerine yaşam alanları kurmaktadırlar. Depolarda, çatılarda, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerlerdir.

Doğal olarak bu canlıların mağazanızda satış yapılan ürünlere zarar verebilmeleri ve müşterilerinize karşı sizi mahçup durumlara düşürmeleri söz konusu olduğundan belirli aralıklarla koruma tedbirleri almanız hem mağazanızın çalışanlarının sağlığına hemde maddi kayıplarınızın önüne geçmekte faydası bulunacaktır. çevrenize uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması hayati önem taşımaktadır. Sakarya İlaçlama Servisi olarak magazanızda oluşabilecek haşere ve kemirgen  konularında sizlerin günlük yaşantısına rahatsızlık vermeden, garantili hizmeti uygun fiyatlara sunmaktayız.

Acil ilaçlama hizmeti almak için bilgilerinizi doldurun, hemen yardımcı olalım..

Webonda Interactive Media Beyaz Logo