Kafe İlaçlama

Cafe ve restaurant tarzı işletmeler haşerelerin üremesi açısından önemli başlıca yaşam alanları arasında yer almaktadır.

    Sağlık bakanlığı ve Tarım Bakanlığının'da Sıkı Denetimleri yapılan cafelerde haşerelere rastlanılsın veya rastlanılmasın ilaçlama yapılması mecbur tutulmuştur. Sebebi Cafelerde üretimi yapılan malzemelerin sıklıkla tükendiği  yeni malzeme gelişine açık yerler olduğu için gelen malzemeler ile haşere ve haşere yavrusu veya yumurtalarının da imalat bölümlerine ulaşması kolaylık kazanmaktadır.

Cafe ilaçlama yöntemleri de alanın yapısına ve çevresel etkilere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden alanın üzerinde ilaçlama öncesi bir fizibilite çalışması yapılması gerekebilmektedir.

İnsanların beslenme ve gıda ihtiyaçlarını karşıladığı bu alanların sürekli olarak temiz ve hijyenik olarak korunması gerekmektedir. Haşere ve kemirgenlere karşı periyodik olarak ilaçlama yapılması hem var olan haşerelerden kurtulmanızı hem de yeniden üremelerini engellenmesi açısından oldukça önemlidir. Bu şekilde müşterilerinize sunmuş olduğunuz hizmetin de kalitesi oldukça yükselecektir.

Cafe ilaçlama konusunda oldukça deneyimli olan firmamız, deneyimli personelleri her türlü sorununuza hızlı ve ekonomik çözümler sunar. Sizleri de Sakarya ilaçlama ayrıcalığına davet ediyoruz.

Acil ilaçlama hizmeti almak için bilgilerinizi doldurun, hemen yardımcı olalım..

Webonda Interactive Media Beyaz Logo