SAKARYA İLAÇLAMA SERVİSİ

İlaçlama sektöründe 6 yılı aşkın süredir profesyonel hizmet ve çözümler sağlıyoruz. İşimize saygı duyuyor, %100 müşteri memnuniyetini şirket politikamız olarak görüyoruz..

Hakkımızda

Sakarya İlaçlama Servisi, Sakarya'da haşere ilaçlama alanında kaliteli hizmet vermeyi ilke haline getirmiş ve her çeşit haşere ile mücadele konusunda müşterilerine en kesin çözüm yollarını sunmuştur. Ev, iş yeri, restoran, hastane, fabrika ve daha bir çok mekanda böcek, fare, sinek, akrep, kene vb. gibi heşere türlerine karşı en etkili ilaçlama yöntemlerini kullanarak sizleri haşere derdinden kurtarıyoruz.

%100 Çözüm Sunuyoruz
%100 Müşteri Memnuniyeti
Doğru İlaç ve Doğru İlaçlama
Profesyonel Hizmet
Profesyonel Ekip ve Ekipman

Vizyonumuz

Çalışmalarımızı saygı ve dürüstlük ile bir araya getirerek yıllardır en iyi yaptığımız iş Böcek ve Haşere ilaçlamayı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 

Takım arkadaşlarımız ile aldığımız işleri tam ve eksiksiz ilaçlama ve hijyen çerçevesinde sizlerin memnuniyetini kazanmak için elimizden geleni gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Kurumsal veya bireysel kullanıcıların haşere, börtü ve böcek cinsi istenilmeyen misafirlerine karşı ilaçlama yapıyoruz. İşimizi sadece ilaçlamakla değil, ilaçlarken kullanılan maddelerin hijyeni ve sağlıksal etkilerini koruyarak dikkate alıyoruz. 

Sakarya'da böcek, haşere ilaçlama servisi olarak sizlere hizmet verdiğimiz SAKARYA İLAÇLAMA SERVİSİ, uzman kadro ve gerekli tüm evrak, sertifikalarını alarak başarı grafiğini her geçen yıl arttırmaktadır.

Acil ilaçlama hizmeti almak için bilgilerinizi doldurun, hemen yardımcı olalım..

Webonda Interactive Media Beyaz Logo